Firma C.A.C spol. s r.o.; úplným názvem „C.A.C. Consultations Analyses Communications společnost s ručením omezeným /spol. s r.o./“; vznikla 1.1.1992 jako společnost zabývající se analýzou a tvorbou aplikačních programů pro PC, instalací lokálních sítí a školení uživatelů. Dále do roku 1996 působila také jako prodejce HW.

Od roku 1994 začal vývoj vlastního programového produktu A-Mzdy, který byl nejprve implementován v a.s. Synthesia Pardubice (nyní Explosia o.z. AliaChem a.s.) a během roku 1996 ve všech závodech a.s. Glavunion Teplice(nyní AGC Flat Glass Czech a.s.). Od této doby ustupuje prodej HW do pozadí a nabýval na významu vývoj vlastního SW.

V roce 1996 jsme začali poskytovat outsourcing v oblasti zpracování mezd, což je současnosti je hlavní činností společnosti. Vlastní vývoj mzdového software jsme postupně ukončili, stali jsme obchodním a technickým partnerem společnosti Seyfor, používáme a prodáváme mzdový a personální systém Vema. S prodejem souvisí i konzultace a pomoc zákazníkům.

Počet zaměstnaců se od počátku existence společnosti měnil od 3 až po současných 9 zaměstnanců.